Zaloguj się Zarejestruj się Dodaj firmę
Dobór pracowników


Rekrutacja wykwalifikowanej kadry pracowniczej to proces skomplikowany i czasochłonny. Nasza firma specjalizuje się w doborze pracowników pod kątem danej specjalizacji. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas na poszukiwanie idealnego kandydata oraz uzyskują gwarancję, iż rekomendowany pracownik będzie posiadał wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia.  

 

 

Szukasz pracowników?

Podczas, gdy w Polsce bezrobocie wynosi około 13 procent pracodawcy mają problem ze znalezieniem rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników. A-Z Center, jako e-biuro do spraw cudzoziemców rozwiązuje ten problem w sposób profesjonalny i szybki. Kierując się doświadczeniem, a zarazem posiadając szerokie kontakty w kraju i za granicą znajdziemy dla Ciebie pracowników z Ukrainy i nie tylko - w każdym zawodzie, nawet w tych, które uznaje się za deficytowe.

Jak wygląda rekrutacja pracowników?

Poszukując pracowników opieramy się na dwóch podstawowych zasadach. Pierwsza to wiarygodność danych o konkretnym kandydacie do pracy. Weryfikujemy jego CV, jego umiejętności i doświadczenie. Druga zasada, to uczciwość. Musimy mieć pewność, że wskazujemy pracowników o nieposzlakowanej opinii dla których praca jest dobrem najwyższym.

W jaki sposób poszukujemy pracowników?

Po pierwsze – współpracujemy z biurami pośrednictwa pracy w całej Polsce. Po drugie - posiadamy własną bazę danych osób poszukujących pracy. Po trzecie – monitorujemy internet i zamieszczone tam ogłoszenia dotyczące poszukiwania pracy. Po czwarte – korzystamy z kontaktów osobistych i przyjacielskich, co w wielu przypadkach jest bardzo pomocne. Gdy wszystkie wymienione punkty zawodzą, poszukujemy pracowników z Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej , gdzie również posiadamy wiele kontaktów osobistych, a dzięki temu rekomendujemy tylko najzdolniejszych,  uczciwych i pracowitych ludzi.

Na jaki okres potrzebujesz pracowników?

Dla nas nie ma to znaczenia. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i wymagań. Istnieją dwie formy współpracy. Pierwsza to wyszukanie odpowiednich fachowców, którzy z Tobą podpiszą umowę o pracę. Działamy jednak także jako agencja pracy tymczasowej. W tym przypadku formą podstawową jest leasing pracowników, a wszelkie umowy, ubezpieczenia itp. są w naszej gestii.

         Jeżeli szukasz pracowników skontaktuj się z naszym konsultantem +48(77) 54 661 54 lub wyślij e-mail na adres biuro@a-z-center.pl

Legalizacja pobytu i zatrudnienia

Nasza firma oferuje pomoc cudzoziemcom w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia. Zakres naszych usług obejmuje przede wszystkim pomoc w uzyskiwaniu wiz dla cudzoziemców oraz zezwoleń na mieszkanie (na podstawie zezwolenia na pracę, małżeństwa, nauki i innych przesłanek) i osiedlenie się, pośrednictwo pracy, wsparcie w procesie legalizacji pracy, jak również kompleksowe doradztwo w załatwianiu wszelkich formalności.

 

Zajmujemy się załatwianiem między innymi: wiz dla cudzoziemców, pozwoleń na pobyt czasowy i stały, Kart Pobytu, pozwoleń na pracę, numeru NIP, Obywatelstwa Polskiego oraz poświadczenia obywatelstwa, aktów ślubu, zaświadczeń o niekaralności, zaświadczeń z Urzędu Skarbowego, wymiany dokumentów.

 

 

Jeżeli szukasz pomocy w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat usługi, skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem telefonu: +48(77) 54 661 54

 
Rejestrowanie firm dla cudzoziemców

Zajmujemy się kompleksową obsługą cudzoziemców w zakresie rejestrowania działalności gospodarczej oraz spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym. Pomagamy w uzyskaniu numeru NIP, REGON oraz innych dokumentów niezbędnych w procesie zakładania przez cudzoziemców firm na terenie Polski, a także oferujemy doradztwo administracyjne oraz prawne.
 

Cudzoziemcom zakładającym oraz prowadzącym firmy w Polsce pomagamy w rozliczeniach podatkowych, zakładaniu spółek oraz oddziałów zagranicznych firm oraz w uzyskiwaniu funduszy na prowadzenie działalności.  

 

Jeżeli szukasz pomocy w zakresie rejestrowania lub prowadzenia działalności na terenie Polski lub chciałbyś się dowiedzieć więcej skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem telefonu: +48(77) 54 661 54

Pośrednictwo w kontaktach handlowych

Oferujemy kompleksową pomoc w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych z zagranicznymi kontrahentami. Pomagamy w doborze rzetelnych i godnych zaufania partnerów biznesowych, pośredniczymy w zawieraniu umów handlowych oraz weryfikujemy firmy pod kątem wypłacalności oraz jakości produktów i usług.

 

Kojarzymy partnerów biznesowych

Współpraca gospodarcza, szczególnie ta ponadregionalna przynosi znaczące korzyści. O ile w krajach Unii Europejskiej ze względu na brak granic wewnątrz wspólnotowych oraz ceł współpraca taka jest prosta, to nieco gorzej przedstawia się sytuacja gdy przedsiębiorstwo z kraju Unii szuka partnera na wschodzie Europy - na przykład na Ukrainie czy w Rosji. 

Zarabiaj ze Wschodem!

Dla A-Z Center ten problem nie istnieje. Nie tylko posiadamy potężną bazę firm z Zachodu i Wschodu Europy, które możemy ze sobą skontaktować. Znamy ich wyroby lub usługi oraz jakość jaką prezentują. Co nie mniej ważne znamy realia panujące na Wschodzie i na Zachodzie oraz przepisy warunkujące współpracę dającą obopólne korzyści.

Czy to się opłaca?

Na to pytanie można odpowiedzieć krótko. Bardzo się opłaca. Przede wszystkim dlatego, że przed skontaktowaniem firmy z inną firmą weryfikujemy ich wiarygodność, wypłacalność i jakość produktów lub usług. Dzięki temu udało nam się sfinalizować bardzo wiele umów bilateralnych, które do dziś procentują w postaci zysków dla obu stron.

         Jeżeli poszukujecie Państwo kontaktów w zakresie wymiany biznesowej prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48(77) 54 661 54

e-Sekretariat

Usługa e-sekretariatu to rozwiązanie dla firm potrzebujących profesjonalnie funkcjonującego, lecz oszczędnego w kosztach biura. Powierzając nam prowadzenie e-sekretariatu uzyskują Państwo dedykowany numer telefonu, faxu, adres e-mail, za pomocą którego nasz odpowiednio przeszkolony konsultant będzie rzetelnie reprezentował Państwa firmę w kontaktach z klientami.

 

Biuro obsługi Twojego klienta

Posiadanie własnego biura obsługi klienta jest niezbędne dla każdego, nawet najmniejszego przedsiębiorstwa. Istnieje jednak wiele powodów dla których prowadzenie spraw biurowych usytuowanych na linii Twoja firma – potencjalny klient jest utrudnione. W związku z powyższym A-Z Center może zorganizować dla Ciebie e-sekretariat i zająć się obsługą Twoich klientów.

Jak jest zorganizowany e-sekretariat?

Każda firma, która zleca nam zorganizowanie e-sekretariatu ma własnego opiekuna-przedstawiciela. Osoba ta jest zaznajomiona ze wszystkimi aspektami działalności przedsiębiorstwa, jakie obsługuje. Kompetencje te pozwalają reprezentować firmę w sposób rzeczowy i w pełni wyczerpujący. Reprezentowana przez nas firma posiada osobny numer telefonu, faxu, adres e-mail.

Jakie korzyści daje e-sekretariat?

Korzyści wydają się niezaprzeczalne. Pierwszą z nich jest oszczędność pieniędzy. Nie musisz wynajmować biura, nie musisz inwestować w sprzęt biurowy, nie musisz zatrudniać osoby prowadzącej biuro. Drugą korzyścią jest oszczędność czasu, bo przecież i tak to właśnie Ty musisz wszystko nadzorować. Trzecią i chyba najważniejszą korzyścią jest kompetencja, kultura osobista naszych konsultantów. Specjalny system szkoleń powoduje, że Twój  e-sekretariat będzie spełniał najwyższe standardy.

Czy tylko polskie firmy mogą skorzystać z tej usługi?

E-sekretariat jesteśmy gotowi zorganizować dla każdej firmy z każdego kraju świata. Usługa ta jest zatem dostępna nie tylko dla obywateli Polski, ale również z Ukrainy i innych przedstawicieli państw Europy Wschodniej, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić firmę. Uczynimy to w ten sposób, że Twój potencjalny kontrahent będzie przekonany, iż jest to przedstawicielstwo Twojej firmy w Polsce.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej usługi zatelefonuj pod numer telefonu +48(77) 54 661 54. Mówimy po polsku, rosyjsku, ukraińsku.

Hostelling


Pomagamy cudzoziemcom w znalezieniu zakwaterowania zgodnego z ich oczekiwaniami oraz możliwościami finansowymi.  Dbamy o to, aby nasz klient otrzymał lokal odpowiadający krajowym standardom, a zarazem stanowił komfortowe i funkcjonalne lokum. W zależności od budżetu oferujemy mieszkania, pokoje hotelowe, noclegi w hostelu czy pokój w prywatnej kwaterze.

 

Na dobry początek

Jak wiadomo najtrudniejszą sprawą w obcym kraju jest znalezienie odpowiedniego zakwaterowania, które byłoby w miare komfortowe, a zarazem nie rujnowało budżetu. Tu również służymy pomocą. Dysponujemy lokalami dla cudzoziemców o różnym standardzie, w których przyjezdni mogą zamieszkać na krótszy lub dłuższy okres. W przypadku wyczerpania się miejsc w naszych lokalach  jesteśmy w stanie znaleźć i zarezerwować pokoje hotelowe czy prywatne kwatery. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb osoby zamawiającej oraz zasobności jego portfela.

         Zobacz galerię mieszkań bedących w naszym władaniu (galeria w budowie)

         Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług i zarezerwować miejsce noclegowe wyślij do nas e-mail na adres: biuro@a-z-center.pl  określając w nim datę pierwszej nocy, przybliżony czas pobytu, maksymalny koszt jaki możesz zapłacić za nocleg, oczekiwany standard np. mieszkanie, wspólne mieszkanie, pokój w hotelu, pokój w najtańszym hotelu, pokój na kwaterze prywatnej. Więcej informacji uzyskasz telefonując pod numer +48(77) 54 661 54

e-Biuro do Spraw Cudzoziemca

Хочеш працювати в Польщі, але не орієнтуєшся в питаннях, пов'язаних із:

- легалізацією перебування

- отриманням дозволу на роботу

- оформленням візи

- або у тебе є інші питання

- які стосуються перебування в Польщі?

Скористайся нашою допомогою!

 

Наша спеціалізація - формально-юридичні аспекти перебування та працевлаштування іноземців на території PП.

 

Наша агенція спеціалізується в:

 

Дозволи на роботу

Посередництво у візових справах

Юридичний консалтинг з питань:

- прав та обов'язків іноземців в PП

- процедури легалізації перебування в Польщі

- продовження права на перебування або візи

- умов подорожування іноземців на території ЄС та Шенгенської зони

- укладення шлюбів

- роботи іноземців у Польщі (працевлаштування у роботодавця на підставі отриманого дозволу на роботу, ведення діяльності власної фірми чи товариства з обмеженою відповідальністю)

- кримінальної та адміністративної відповідальності іноземців, які працюють нелегально

- процедури набуття польського громадянства

- вислання іноземців з території PП

- надання іноземцям згоди на толерантне перебування

- залишення іноземцями території PП (виїзд на підставі рішення Прикордонної Служби)

- процедури отримання медичної допомоги

Aktualności
Увага, зміни в законодавстві
01.12.2016

A-Z Center e-Oфіс, працюємо в цілій Польщі

Nowe oferty pracy